دستور پخت انواع کیک
برای روز پدر چه بخریم بهتر است , دانلود عکسهای katy perry , تبریک تولد با کارت پستال , محمد علي زاده نياز , مدل كمد آشپزخانه الومينيوم , انواع تزیین دسر وژله , عکس تزیین کیک خانگی , فصل بهار در لرستان , دانلوداهنگ اخرین دقیفه ازپاشایی , دانلود آهنگ اسیری شهرام شکوهی با کیفیت بالا 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه انتخاب احمدی نژاد، انتخاب فرد اصلح بود گفت: برخی خبرها مبنی بر توافقات پشت پرده جریان انحرافی با جریان فتنه است.

به گزارش مهر، حجت‌الاسلام قاسم روانبخش شامگاه جمعه در همایش اقتدار ملی در پرتو ولایت در حسینیه اعظم زنجان با اشاره به "شعار زنده باد بهار" جریان انحرافی، حمایت قاطع و تاکید محمود احمدی نژاد را از اسفندیار رحیم مشایی یادآور شد و افزود: رنگ انتخاباتی جریان انحرافی "سبز بهاری" است.

وی تکرار شعر "زنده باد بهار" توسط اسفندیار رحیم مشایی در مناسبت های مختلف را یادآور شد و ادامه داد: این جریان همه برنامه ریزیها را برای انتخابات آینده ریاست جمهوری انجام داده و بنا نیست از "مشایی" کوتاه بیاید.

روانبخش، بیانات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و فرآیند تائید صلاحیت ها توسط شورای نگهبان را یادآور شد و افزود: بیانات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات آینده ریاست جمهوری و اینکه مقام معظم رهبری تاکید کردند که شورای نگهبان همانند گذشته مقتدرانه بایستد و هرکس صلاحیت ندارد رد کند و هرکس تائید صلاحیت شد می تواند وارد انتخابات شود معنادار است.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری افزود: مسیری که مقام معظم رهبری ترسیم فرمودند توجه به همه موارد دارند، افزود: جریان انحرافی قدرت برهم ریختن را ندارد.

حجت الاسلام روانبخش با پیش بینی رد صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی در انتخابات ریاست جمهوری دور یازدهم افزود: حتی مقام معظم رهبری با حکم حکومتی برای معاونت اولی هم فرمودند که صلاحیت ندارد، حال با این فرایند شورای نگهبان آیا کسی را که برای معاونت اولی صلاحیت نداشته برای انتخابات ریاست جمهوری تائید صلاحیت می کند، هرگز!

وی، جریان انحرافی را فاقد قدرت لازم برای ایجاد حرکت به خاطر رد صلاحیت مشایی عنوان کرد و گفت: جریان انحرافی فاقد قدرت لازم برای ایجاد حرکت خاص است و این امر در 11 روز خانه نشینی احمدی نژاد ثابت شد زیرا فقط چند نفر به خاطر آقای احمدی نژاد جلوی پاستور رفتند.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با پیش بینی برخی تحرکات احتمالی از سوی آقای احمدی نژاد در صورت رد صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی افزود: عدم اقدام برای برگزاری انتخابات از سوی دولت و برکناری وزیرکشور و استعفای شخص محمود احمدی نژاد از اقداماتی است که احتمال دارد احمدی نژاد در صورت رد صلاحیت مشایی صورت بدهد که در این خصوص تمام پیش بینی ها شده است.

حجت الاسلام روانبخش با بیان اینکه کشوری و نظامی که ولایت فقیه دارد بن بست ندارد، افزود: در صورت برکناری وزیر کشور، رهبری از جایگاه رهبری خود استفاده می کند و وزیر کشور را در مقام خود ابقا می کند و در صورت استعفای رئیس جمهوری، معاون اول به جای وی اداره کشور را تا بر روی کار امدن رئیس جمهور جدید بر عهده می گیرد.

وی با امکان سنجی همسویی فتنه گران با جریان انحرافی در روند انتخابات آینده ریاست جمهوری و موج سواری جریان فتنه از بحث رد صلاحیت مشایی افزود: برخی خبرها نیز مبنی بر  توافقات پشت پرده جریان انحرافی با جریان فتنه است.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری فلسفه تشکیل جبهه پایداری را مقابله با جریان فتنه و انحرافی عنوان کرد و گفت: اصلا جبهه پایداری برای مقابله با جریان انحرافی و فتنه و بلند کردن تابلوی سالم و درستی که مردم راه درست را از راه باطل تشخیص بدهند تشکیل شده است.

حجت الاسلام روانبخش با انتقاد از برخی مطالب عنوان شده توسط اصولگرایان افزود: متاسفانه برخی اصولگرایان جبهه پایداری را متهم به معرفی کاندیدای مشترک با جریان فتنه می کند و این برای تخریب جبهه پایداری است.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با تاکید بر اینکه در حال حاضر جبهه پایداری در تیررس شدیدترین تهمت ها و حملات جریان انحرافی قرار دارد افزود: جبهه پایداری با فرد یا گروهی عهد اخوت نبسته و در صورت مشاهده انحراف در هر جایی با آن مقابله می کند و تنها عهد اخوت ما با نظام اسلامی، ارزشهای نظام و ولایت فقیه دارد.

حجت الاسلام روانبخش در ادامه با بیان اینکه جبهه پایداری دارای تفاوت هایی با جبهه متحد است، افزود: جبهه پایداری جبهه ای فصلی برای انتخابات نیست و در طول سال فعالیت های خود را صورت را می دهد.

وی در خصوص موضع جبهه پایداری در خصوص شخص آقای قالیباف، جبهه پایداری را دارای برخی ابهامات در خصوص شخص قالیباف دانست.

این عضو جبهه پایداری افزود: یکی از ابهامات ما در خصوص هزینه تبلیغات انتخاباتی در دوره نهم ریاست جمهوری است که براساس این ابهام قالیباف به دادگاه رفت و در آنجا تبرئه شد، ما حاضریم در یک جمع دانشگاهی آقای قالیباف بیاید و ما ابهاماتمان را مطرح کرده و وی پاسخ دهد.

روانبخش در ادامه در خصوص نحوه ورود اصلاح طلبان به صحنه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم را تشریح کرد و با بیان اینکه اصلاح طلبان با دو گزینه آقای خاتمی و آقای رفسنجانی وارد عرصه می شوند، افزود: بحث و مشکل اصلاح طلبان در تائید صلاحیت آقای خاتمی است چون آقای خاتمی در فتنه نقش داشت و کسی که شال سبز را بر گردن آقای موسوی انداخت آقای خاتمی بود و برای اصلاح طلبان و جریان سبز سخنرانی کرد و چون در حال حاضر در داخل نیست رد صلاحیت می شود.

وی با بیان اینکه آقای هاشمی رفسنجانی، گزینه دیگر اصلاح طلبان است، افزود: آقای هاشمی می تواند اصلاح طلبان و بخشی از اصولگرایان را دور خود جمع کند.

حجت الاسلام روانبخش، با این تحلیل که آقای هاشمی رفسنجانی در صورت ورود به عرصه رقابتهای انتخاباتی تعداد آراهایش به مراتب کمتر از سال 84 خواهد بود دلیل این پیش بینی خود را این چنین عنوان کرد: ما از آمدن آقای هاشمی برای انتخابات ریاست جمهوری دور یازدهم استقبال می کنیم چون تعداد رای های وی به مراتب کمتر از سال 84 خواهد بود و آقای هاشمی رفسنجانی بین عموم مردم پذیرش ندارد. ممکن است بین خواص پذیرش داشته باشد ولی بین مردم پایگاه ندارد.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با یادآوری برخی مسائل پیش آمده و عدم تمایل آقای هاشمی رفسنجانی برای ورود به صحنه رقابتهای انتخاباتی ریاست جمهوری افزود: اصلاح طلبان به رغم عدم تمایل آقای هاشمی اصرار بر حضور وی برای انتخابات ریاست جمهوری دارند و این افراد می خواهند برای سر و سامان دادن به وضعیت خودشان آقای هاشمی رفسنجانی را قربانی کنند.

حجت الاسلام روانبخش افزود: امکان دارد با فشارهای صورت گرفته توسط اصلاح طلبان آقای هاشمی رفسنجانی وارد صحنه انتخابات شود.

وی در خصوص حمایت جبهه پایداری از شخص آقای محمود احمدی نژاد در گذشته افزود: ما اشتباه نکردیم و معصوم انتخاب نکرده بودیم بلکه ما اصلح انتخاب کرده بودیم و الان هم داریم فرد اصلح را انتخاب می کنیم.
[ ] [ ] [ 24hosts ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب