دستور پخت انواع کیک
برای روز پدر چه بخریم بهتر است , دانلود عکسهای katy perry , تبریک تولد با کارت پستال , محمد علي زاده نياز , مدل كمد آشپزخانه الومينيوم , انواع تزیین دسر وژله , عکس تزیین کیک خانگی , فصل بهار در لرستان , دانلوداهنگ اخرین دقیفه ازپاشایی , دانلود آهنگ اسیری شهرام شکوهی با کیفیت بالا 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|
علی‌اکبر ولایتی بر حضور خود تا پایان این دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد و گفت: تا آخر می‌مانم و به رقابت انتخاباتی ادامه می‌دهم و بنا ندارم به نفع کسی عقب‌نشینی کنم.

به گزارش ایسنا، این نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما، در پاسخ به این پرسش که "آیا تا آخر رقابت‌ها در صحنه باقی خواهید ماند یا اینکه ممکن است از این عرصه کنار بکشید؟" اظهار کرد: من این‌بار هم به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری وارد صحنه شدم و تا آخر می‌مانم و به رقابت انتخاباتی ادامه می‌دهم و بنا ندارم به نفع کسی عقب‌نشینی کنم.

وی در ادامه در برابر پرسشی درباره طرح کوتاه‌مدت 100 روزه خود برای حل مشکلات اقتصادی پاسخ داد: دوره ریاست جمهوری چهار سال و تقریبا متشکل از چهارده، 100 روز است. من بنا دارم هر 100 روز یک‌بار گزارش 100 روز گذشته را به ملت عزیز عرض کنم و معتقدم 100 روز اول تعیین‌کننده است.

ولایتی خاطرنشان کرد: در حال حاضر مردم ما با مشکلات جدی مواجه هستند و نمی‌شود که به مردم تنها وعده داد و گفت که ما ظرف یکی - دو سال معیشت شما را سامان می‌دهیم. مردم می‌خواهند هرچه زودتر مشکلات آنها معالجه شود.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با مورد توجه قرار دادن برخی مشکلات اقتصادی در کشورمان همچون تورم و کاهش ارزش پول ملی گفت: برای اینکه این شرایط را به حالت عادی برگردانیم به علاج فوری نیازمندیم. من پزشکم و می‌دانم وقتی یک طبیب بالای سر یک مریض قرار می‌گیرد سعی می‌کند علائم شدید آن مرض را سامان دهد. در حال حاضر هم حتما لازم است که یک کار فوری برای درمان علائم شدید موجود به کار ببریم و در این راستا اولین کار، بازسازی اعتماد بین دولت و مردم است.

وی در همین راستا خاطرنشان کرد: مردم ما با بخشنامه‌های متعددی از سوی بانک مرکزی مواجه هستند که هر روز بابت قیمت ارز مطالبی بیان می‌کند و یک مساله‌ای که بین مردم رایج شده این است که می‌گویند هرگاه بانک مرکزی حرفی زد، باید منتظر عکس آن باشیم. این خیلی بد است که اعتماد بین مسئولان دولتی و مردم خدشه‌دار شود، آن هم در حالی که بازگرداندن این اعتماد، طولانی نیست.

ولایتی در ادامه، با بیان اینکه "اگر من دولتی تشکیل دهم، در ابتدا به هرآنچه که قول داده‌ام و به قانون عمل می‌کنم"، تاکید کرد: با اجرای قانون و بازگرداندن اعتماد به مردم خواهیم دید که این موضوع در خارج از کشور نیز انعکاس پیدا می‌کند. با توجه به اعتمادی که بوجود می‌آید، دنیا شخصی را که روی کار آمده بشناسد یا نشناسد، بازگرداندن این اعتماد جهانی به بازسازی اعتماد ملی هم کمک خواهد کرد.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در ادامه با تاکید بر اینکه "اقتصاد ما باید تولیدمحور باشد"، افزود: هم‌اکنون ما نیازهای فوری در کشور داریم ولی به اندازه آن، کالا موجود نیست و نقدینگی نیز به رقم بالایی رسیده و عملا موجب تورم شده است. این در حالی است که اگر ما از امکاناتی که در اختیار داریم استفاده کنیم، به طور طبیعی می‌توانیم قیمت‌ها را کنترل کنیم.

وی با مورد توجه قرار دادن بحث تعطیلی برخی کارخانه‌ها تصریح کرد: اگر به این کارخانه‌ها معافیت مالی شش ماهه و فرصت تنفس دهیم تا پرداخت‌های خودشان را به تعویق بیندازند و البته از سوی تولیدکنندگان و کارگاه‌های کوچک و متوسط مطمئن شویم که کار تولیدی خود را از سر می‌گیرند، در واقع چنین روندی موجب می‌شود که کارگران هم به کار خود برگردند.

ولایتی اضافه کرد: در حال حاضر مقدار زیادی از موارد مورد نیاز مردم در گمرک است و بین افراد واردکننده و بانک‌ها هم اختلاف وجود دارد. در این راستا یکی از مشکلات، بحث داروست و در حال حاضر می‌بینیم که برخی داروهای حیاتی به قیمت چند برابر عرضه می‌شود و مردم مجبورند برای خرید آن به ناصرخسرو بروند.

وزیر اسبق امور خارجه در بخش دیگری از صحبتهای خود خاطرنشان کرد: اگر مردم اعتماد کردند و به من رای دادند، در رابطه با بحث کنترل بازار که در مجلس نیز مورد توجه قرار گرفته، لایحه دو فوریتی ارائه می‌دهیم و در همین راستا معتقدیم که بدون همکاری دولت و مجلس، امکان اداره کشور وجود ندارد. چرا ما باید شاهد وضعیتی باشیم که طی آن بین دولت و مجلس هماهنگی وجود نداشته باشد؟

وی ادامه داد: در همین راستا، افرادی که من برای برخی کارگروه‌ها انتخاب کردم همچون آقای بروجردی که هم‌اکنون رییس کارگروه سیاسی و آقای نهاوندیان رییس کارگروه اقتصادی و آقای حسین انتظامی سخنگوی بنده هستند، چشم‌اندازی را نشان می‌دهند که طی آن می‌توان رابطه خوب بین دولت آینده و مجلس را مورد توجه قرار داد. حضور این افراد از صنوف مختلف جامعه، حکایت از چشم‌انداز خوبی است که ان‌شاءالله برقرار خواهد شد.

ولایتی در پاسخ به این پرسش که "آیا برنامه‌های شما به صورت مدون است یا قرار است پس از روی کار آمدن شما این برنامه‌ها تنظیم شود؟" گفت: برنامه‌های من تدوین شده است و هفته آینده نیز خلاصه‌ای از آن را در یک نشست خبری به مردم اعلام خواهم کرد، ولی اصل این برنامه در دفترچه‌ای 80 صفحه‌ای آماده است که ان‌شاءالله در اختیار مردم قرار خواهد گرفت. مردم ما علاوه بر اینکه باید رییس‌جمهور خود را بشناسند، باید با برنامه‌های وی نیز آشنا شوند.

وی با بیان اینکه "اقتصاد ما به جای اینکه تولیدمحور باشد، توزیع‌محور است"، اظهار کرد: ما کالا را توزیع می‌کنیم و مردم نیز مصرف می‌کنند. در اقتصاد دو اصل مهم وجود دارد که اگر به این دو اصل توجه کنیم می‌توان یک اقتصاد تولیدمحور را ساماندهی کرد. این اصول عبارتند از حمایت از تولید و مردمی کردن تولید بر اساس اصل 44؛ اصلی که توسط مقام معظم رهبری سیاست‌های کلی‌اش ابلاغ شده و در مجلس نیز به تصویب درآمده است، ولی آن طور که باید اجرایی نمی‌شود.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: اگر دولت دو اصلی را که اشاره کردم انجام دهد و از تصدی‌گری دست بردارد و نظارت داشته باشد و از تولید حمایت کند، می‌توانیم در میان‌مدت و درازمدت شاهد رشد تولید باشیم.

ولایتی با اشاره به اینکه "کشور ما به لحاظ جغرافیایی موقعیت بی‌نظیری دارد"، وعده داد: احیای جاده ابریشم موضوع دیگری است که می‌تواند به اقتصاد ما کمک کند. کشور از لحاظ جغرافیایی در موقعیتی قرار دارد که می‌توان از طریق آن به ترانزیت برق، نفت، گاز و همچنین حمل و نقل بپردازیم که این کار عملا درآمدی بیشتر از درآمد نفت، عاید کشور می‌کند.

وی در ادامه با اشاره مجدد به راه حل 100 روزه خود برای حل مشکلات کشور، اظهار کرد: یکی از نکات دیگری که در راه حل 100 روزه آمده و مهم است، وارد کردن پولی است که در خارج از کشور وجود دارد. ما ده‌ها میلیارد دلار از چین و نزدیک به همین مبلغ از ژاپن و هند بابت نفتی که به آن‌ها فروخته‌ایم طلبکاریم ولی نمی‌توانیم این پول‌ها را به داخل کشور وارد کنیم.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل خاطرنشان کرد: اگر راهی پیدا کنیم و روابط خارجی‌مان را از این حالت انجماد و رکود درآوریم و یک تجدید بنا در روابط خارجی خود داشته باشیم، می‌توانیم این پول‌ها را به داخل وارد کنیم.

وی یادآور شد: همانند سال‌هایی که من در وزارت خارجه بودم و کشورهای خارجی مختلفی در نوبت برای ورود به کشور ما می‌ایستادند، راه ما باز است و می‌توانیم دوباره رابطه‌های خارجی را برقرار کنیم و دلار‌های حبس شده در خارج را به داخل بیاوریم.

ولایتی در برابر این پرسش که "عدالت و پیشرفت در کجای برنامه شما قرار دارد؟" پاسخ داد: عدالت و پیشرفت، موضوع همه دنیاست. عدالت و پیشرفت دو چیزی است که در کنار هم هستند. نمی‌شود در کشور فقط دم از عدالت بزنیم و بعد وقتی که کشور دچار فقر شد، فقر را بین مردم عادلانه تقسیم کنیم. در کشور باید حتما پیشرفت هم داشته باشیم و به تولید ثروت بپردازیم.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری افزود: اگر بخواهیم عدالت در عمل معنا پیدا کند، باید فرصت‌های برابر، چه به لحاظ مالی و چه به لحاظ اداری و چه به لحاظ تحصیلی را در بین آحاد ملت و به صورت یکسان تقسیم کنیم و این امر امکان‌پذیر نیست مگر اینکه دولت با شفاف‌سازی، هرچه را که عمل می‌کند در محضر مردم به نمایش بگذارد.

ولایتی در ادامه صحبتهای خود، بر ضرورت نفی نگاه طبقاتی به اقشار جامعه تاکید کرد و گفت: ما در کشور شهروند درجه یک، دو یا درجه سه نداریم و همه مردم، ایرانی و شهروند درجه یک هستند.
[ ] [ ] [ 24hosts ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب