دستور پخت انواع کیک
برای روز پدر چه بخریم بهتر است , دانلود عکسهای katy perry , تبریک تولد با کارت پستال , محمد علي زاده نياز , مدل كمد آشپزخانه الومينيوم , انواع تزیین دسر وژله , عکس تزیین کیک خانگی , فصل بهار در لرستان , دانلوداهنگ اخرین دقیفه ازپاشایی , دانلود آهنگ اسیری شهرام شکوهی با کیفیت بالا 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|
مهر: مدیر مرکز کنترل ترافیک شهر تهران با بیان اینکه اقدامات لازم برای مدیریت و کنترل هرچه بهتر ترافیک مهرماه آغاز شده گفت: از مهرماه سال 92 تا تیرماه امسال با بررسی وضعیت ترافیک تمامی معابر شهر، 30 محوری که دارای بیشترین حجم ترددها و ترافیک سنگین بوده اند مشخص شده اند.

همایون فتاحی افزود: براساس مشاهدات و آمار به دست آمده از مرکز کنترل ترافیک شهر تهران، از مهرماه سال گذشته تا تیرماه امسال بزرگراه شهید شیخ فضل الله نوری، شهیدهمت و بسیج در صدر پرترافیک ترین معابر تهران بوده اند.

وی تصریح کرد: 30 محور پرترافیک شهر براساس آمار به دست آمده از مرکز کنترل ترافیک شناسایی شده اند که بزرگراه شیخ فضل الله نوری از خروجی به یادگار جنوب تا ورودی از یادگار شمال مسیر جنوب به شمال، بزرگراه شهید همت از خروجی به چمران‌‌ شمال تا خروجی به شیخ بهایی جنوب مسیر غرب به شرق و بزرگراه بسیج از دوربرگردان تا خروجی به رحیمی شرق مسیر جنوب به شمال پرترافیک ترین معابر شهر بودند.

فتاحی تصریح کرد: بزرگراه رسالت از ورودی از امام علی (ع) جنوب تا هدایتی مسیر شرق به غرب،بزرگراه امام رضا از ورودی بعثت شرق تا خروجی به بعثت غرب مسیر جنوب به شمال، بزرگراه نواب از میدان حق شناس تا ورودی از میدان حق شناس مسیر جنوب به شمال، بزرگراه همت از شیخ بهایی تا خیابان شیراز مسیر غرب به شرق، بزرگراه كردستان از خیابان شصت و ششم تا خروجی به همت شرق مسیر جنوب به شمال، بزرگراه امام علی (ع) از خروجی به رسالت غرب تا ورودی از رسالت غرب مسیر شمال به جنوب  و همچنین بزرگراه چمران از ورودی از سئول شمال تا نمایشگاه مسیر غرب به شرق از دیگر نقاط شهر هستند که در این مدت بیشترین ترافیک را داشته اند. 

وی تصریح کرد: مرکز کنترل ترافیک در مهرماه امسال نیز درآماده باش است و به طور شبانه روزی وضعیت ترددها در شهر رصد و نظارت می شود تا در صورت بروز هرگونه حادثه در کوتاهترین زمان ممکن به وضعیت رسیدگی و اقدامات امدادی انجام شود. همچنین از مسدود شدن معابر جلوگیری شود.

مدیر مرکز کنترل ترافیک با بیان اینکه ستاد استقبال از مهرماه به زودی آغاز به کار می کند گفت: هر ساله با آغاز مهرماه و بازگشایی مراکز آموزشی شاهد افزایش حجم ترددها و ترافیک در پایتخت هستیم و به همین دلیل در فصل تابستان ستاد استقبال از مهرماه تشکیل می شود تا با آمادگی کامل و تمام ظرفیت بتوانیم به شهروندان در این ایام خدمات رسانی کنیم.

وی تصریح کرد: بر اساس آمار به دست آمده ترافیک شهر تهران در روز اول بازگشایی مدارس در مهرماه گذشته (دوشنبه1392/7/1) نسبت به روز مشابه هفته قبل آن (1392/6/25) حدود 28 درصد افزایش و حجم ترافیک عبوری تقاطعها 1/07درصد افزایش داشته است که پیش بینی می شود امسال نیز حدودا به همین میزان افزایش ترافیک را در پایتخت شاهد باشیم.

فتاحی خاطرنشان کرد: براساس آمار همچنین ساعات اوج ترافیک صبحگاهی و عصرگاهی در روزهای کاری هفته اول بازگشایی مدارس در مهرماه گذشته به ترتیب 6:30تا8:30 و 17 تا 20:30 بوده است.

30 محور پرترافیک شهر تهران به شرح ذیل است: 

 

30 محوردارای بیشترین ترافیک سنگین از اول مهرماه 1392 لغایت 1393/04/15

 

1. بزرگراه شیخ فضل الله نوری از خروجی به یادگار جنوب تا ورودی از یادگار شمال مسیر جنوب به شمال در منطقه 2  2. بزرگراه شهید همت از خروجی به چمران‌‌ شمال تا خروجی به شیخ بهایی جنوب مسیر غرب به شرق در منطقه 3  3. بزرگراه سیج از دوربرگردان تا خروجی به رحیمی شرق مسیر جنوب به شمال در منطقه 15 4. بزرگراه رسالت از ورودی بزرگراه امام علی(ع) جنوب تا هدایتی مسیر شرق به غرب در منطقه 4 5. بزرگراه امام رضا(ع) از ورودی از بعثت شرق تا خروجی به بعثت غرب مسیر جنوب به شمال در منطقه 15 6.بزرگراه شهید نواب صفوی از میدان حق شناس تا ورودی از میدان حق شناس مسیر جنوب به شمال در منطقه 17 7.بزرگراه همت از شیخ بهایی تا شیراز مسیر غرب به شرق در منطقه 3  8. بزرگراه كردستان از خیابان شصت و ششم تا خروجی به همت شرق مسیر جنوب به شمال در منطقه 6 9. بزرگراه امام علی(ع) از خروجی به رسالت غرب تا ورودی از رسالت غرب مسیر شمال به جنوب در منطقه 4 10.بزرگراه شهید چمران از ورودی از سئول شمال تا نمایشگاه مسیر غرب به شرق در منطقه 1 11.خیابان بدیعی از ورودی از موحد دانش غرب تا دوربرگردان مسیر شرق به غرب در منطقه 1 12. بزرگراه آزادگان از خروجی به رجایی جنوب تا ورودی  از رجایی جنوب مسیر شرق به غرب در منطقه 20 13.بزرگراه جلال آل احمد از ورودی بزرگراه نوری جنوب تا انتهای پل آزمایش مسیر غرب به شرق در منطقه 2 14.بزرگراه شهید باقری از ورودی فرجام شرق تا دوربرگردان مسیر شمال به جنوب در منطقه 4 15.بزرگراه مدرس از ورودی آفریقا جنوب تا کرد شرقی مسیر جنوب به شمال در منطقه 1 16.بزرگراه یادگار امام از ورودی حبیب الله جنوب تا خروجی به بزرگراه نوری شرق مسیر جنوب به شمال در منطقه 2 17.بزرگراه حقانی از دیدار تا آفریقا مسیر شرق به غرب در منطقه 3 18.خیابان دماوند از دور برگردان دماوند مسیر غرب به شرق در منطقه 13 19. بزرگراه جناح از ورودی از دانش شرق تا خروجی به كنار گذر مسیر شمال به جنوب در منطقه 5  20.بزرگراه تندگویان از شیرمحمدی‌ تا خروجی به دشت‌ آزادگان جنوب‌ مسیر جنوب به شمال در منطقه 16 21.خیابان باهنر‌‌ از شفیعی تا شیرازی مسیر شرق به غرب در منطقه 1  22.پل سید خندان از شریعتی تا انتهای پل سید خندان مسیر غرب به شرق در منطقه 3  23.بزرگراه حقانی از خروجی به مدرس جنوب تا دیدار مسیر شرق به غرب در منطقه 3  24. خیابان ولیعصر(عج) از دستگردی‌ تا ناصری مسیر جنوب به شمال در منطقه 3 25.خیابان شهرداری از دربند تا ناهید مسیر شرق به غرب در منطقه 1  26.خیابان انقلاب‌‌ از ایرانشهر تا میدان فردوسی مسیر شرق به غرب در منطقه 6 27.بزرگراه اشرفی اصفهانی از نسترن تا صدوقی مسیر جنوب به شمال در منطقه 5 28.خیابان فداییان‌ ‌ از قدمی تا حـضرت عـبدالـعظـیم مسیر شمال به جنوب در منطقه 20 29. خیابان آزادی از ابتدای کندرو تا یادگار امام مسیر غرب به شرق در منطقه 9 30. بزرگراه نیایش از ورودی از سعادت آباد شمال تا طباطبایی مسیر غرب به شرق در منطقه
[ ] [ ] [ 24hosts ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب