دستور پخت انواع کیک
برای روز پدر چه بخریم بهتر است , دانلود عکسهای katy perry , تبریک تولد با کارت پستال , محمد علي زاده نياز , مدل كمد آشپزخانه الومينيوم , انواع تزیین دسر وژله , عکس تزیین کیک خانگی , فصل بهار در لرستان , دانلوداهنگ اخرین دقیفه ازپاشایی , دانلود آهنگ اسیری شهرام شکوهی با کیفیت بالا 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|

اخبار,اخبار ورزشی,باشگاه ملوان

باشگاه ملوان درباره فوتبال پاک بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، باشگاه ملوان درباره لزوم نظارت ویژه در دو هفته پایانی و انجام فوتبال پاک توسط همه تیم‌های لیگ بیانیه‌ای بدین شرح منتشر کرد:

 در حالی به هفته های پایانی لیگ چهاردهم نزدیک می شویم که هیجان و التهاب صدر و ذیل جدول را فرا گرفته است. چه آنانی که در آرزوی دستیابی به جام قهرمانی اند و چه آنانی که برای حفظ و بقای خود می کوشند برای نیل به هدف مورد نظر خود هر آنچه در توان دارند به منصه ظهور می گذارند تا آنچه در طول فصل چهاردهم لیگ برتر هزینه نموده اند به اشتباهی یا به اشارتی از بین نرود. به هر حال صحبت از یکسال خون دل خوردن و از آن مهمتر صرف هزینه های میلیاردی است و در چنین کارزاری شاید اولین اشتباه، آخرین اشتباه باشد. همین امر خود موید حساسیت و شرایط ویژه لیگ فعلی می باشد و از دست دادن تک تک امتیازات می تواند هر آنچه در طول فصل جمع آوری شده را به آنی به باد فنا بسپارد.

به پاکی مردان و زنان سرزمینمان ایمان داریم و می دانیم در دیاری که فتوت و جوانمردی مرام و مسلک مردمان این دیار است نباید دل نگران هیچ ناپاکی بود اما از گوشه و کنار به گوش می رسد که شاید نتایج دو بازی باقیمانده نه در درون مستطیل سبز بلکه با توسل به اسکناس های سبز تعیین شود. قصد تهمت زدن به هیچ احدی نداریم اما در این فوتبال پرحاشیه چیزهایی شنیده ایم که با روح جوانمردی کیلومترها فاصله دارد.

 باعث تاسف است که این نگرانی بخش عمده ای از انرژی ما را معطوف به خود کرده است و باعث شده این سوال در ذهن متبادر شود که مبادا این ناپاکی ها هر آنچه کاشته ایم را به تلی از خاکستر بدل کند! مبادا زحمات تلاشگران لیگ به اشارتی زایل شود. بیش از این قصد واکاوی این مسائل مذموم و نکوهیده را نداریم اما امیدواریم مسئولین محترم لیگ با نگاهی ویژه به دو بازی باقی مانده راه هرگونه پلشتی و پلیدی را بر دستان پشت پرده ببندند و با نظارت بیشتر بر این دو هفته حساس و سرنوشت ساز هر چه بیشتر به برگزاری سالم و به دور از حواشی دیدارهای باقی مانده بکوشند.

قطعاً با دقیق شدن روی بازی ها و رصد کردن موشکافانه اتفاقات میتوان عرصه را بر ناپاکی ها بست تا حقی از کسی ضایع نشود و این همت هر چه بیشتر مسئولین سازمان لیگ و کمیته های ذیربط را طلب می کند. امیدواریم به این هشدار توجه شایانی مبذول شود تا هم کوچکترین خدشه ای به حقوق هیچ فردی وارد نشود و هم خشنودی حضرت باریتعالی که به ادای حق الناس توصیه نموده است را موجب شود.


 اخبار  ورزشی  -  سایت رسمی باشگاه ملوان

[ ] [ ] [ 24hosts ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب