دستور پخت انواع کیک
برای روز پدر چه بخریم بهتر است , دانلود عکسهای katy perry , تبریک تولد با کارت پستال , محمد علي زاده نياز , مدل كمد آشپزخانه الومينيوم , انواع تزیین دسر وژله , عکس تزیین کیک خانگی , فصل بهار در لرستان , دانلوداهنگ اخرین دقیفه ازپاشایی , دانلود آهنگ اسیری شهرام شکوهی با کیفیت بالا 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|

رييس مجلس شوراي اسلامي گفت:  اساس كار در جمهوري اسلامي ايران آزادي مطبوعات است و ما نيز از آن حمايت مي‌كنيم اما معتقديم براي اين آزادي بايد حدودي وجود داشته باشد.

به گزارش ايرنا، "غلامعلي حدادعادل" روز چهارشنبه در حاشيه بازديد از چهاردهمين نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري‌ها در گفت و گو با خبرنگاران ، افزود: اگر قانون رعايت نشود ، به آزادي نيز صدمه وارد خواهد شد.

رييس ‌مجلس تاكيدكرد: درايران، مطبوعات آزاد هستند و گواه‌آن انتقادهايي است كه از سوي مطبوعات به روساي قوا و ديگر مسوولان وارد مي‌شود.

حداد عادل گفت: آزادي مطبوعات كه به بركت انقلاب اسلامي حاصل شده‌است در هيچ يك از كشورهاي منطقه ديده نمي‌شود.

وي در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار ايرنا ، درباره عملكرد مطبوعات در زمينه منافع ملي گفت: فضاي مطبوعات كشور را در مسير منافع ملي مي‌دانم و اگر گاهي اشكالاتي ديده مي‌شود، به حدي نيست كه مطبوعات را در تضاد با منافع ملي قرار دهد.

رييس مجلس درادامه باتاكيد بر اينكه نشاط و سرزندگي در جامعه مطبوعاتي در جشنواره امسال مطبوعات احساس مي‌شود، ابراز اميدواري كرد،مستقل برگزار شدن اين نمايشگاه مقدمه‌اي براي كارهاي بهتر در اين زمينه باشد.

حداد عادل سير تحول مطبوعات ديني از جمله مطبوعات وابسته به حوزه علميه قم پس از انقلاب اسلامي را مثبت ارزيابي كرد و گفت: از كساني كه در حوزه علميه قم كار مطبوعاتي مي‌كنند، تشكر مي‌كنم و به عقيده من نمونه ممتازي از كار مطبوعاتي عرضه كرده‌اند.

وي نشريات ورزشي را از دو جهت انعكاس اخبار ورزشي و روزنامه‌خوان كردن جوانان، مفيد دانست و از نشريات ورزشي خواست در مطالب و نوشته‌هاي خود از زبان فارسي پاسداري كنند.

حدادعادل خاطر نشان كرد: متاسفانه در برخي مطبوعات ورزشي، تيترهايي مورد استفاده قرار مي‌گيرد كه در شان قلم نيست.

رييس مجلس شوراي اسلامي درپاسخ به‌سوالي درباره پيشنهادهاي برخي كشورها براي حل و فصل موضوع فعاليت‌هاي صلح آميز هسته‌اي ايران، گفت : برخي از همكاران ما در مجلس نسبت به اين جنبه از پيشنهاد كه غني‌سازي در كشور ثالث صورت گيرد، انتقاد دارند.

به گزارش خبرنگار پارلماني ايرنا، حدادعادل با تاكيد براينكه اصل اين پيشنهادها در دست بررسي است، افزود:همانطور كه برخي‌از همكاران ما در مجلس از جمله رييس كميسيون امنيت ملي‌و سياست خارجي گفتند، دليلي وجود ندارد كه غني‌سازي در كشوري غير از ايران صورت گيرد.

وي باتاكيد براينكه هنوز اين موضوع در مجلس مورد بحث قرارنگرفته است، تصريح كرد: هنوز نظر رسمي كشور در اين خصوص اعلام نشده است.

رييس مجلس در پاسخ به‌سوال يكي از خبرنگاران چيني كه پرسيد ديدار اخير وزير دفاع آمريكا از چين و تاثير آن در فعاليت‌هاي صلح آميز هسته‌اي ايران را چگونه ارزيابي مي‌كنيد؟ گفت : ما چيني‌ها را بزرگتر از آن مي‌دانيم كه دنباله‌رو آمريكا باشند.

حدادعادل تصريح‌كرد: چيني‌هااستقلال خود رابه‌اثبات رسانده‌اندو اميدواريم پس از اين نيز ثابت كنند.

وي در پاسخ به سوال خبرنگارديگري درباره خطر تهاجم فرهنگي ولزوم توجه به بخش فرهنگ در كشور، اظهارداشت : اين خطري است كه نه تنها ايران بلكه هر كشوري را كه نخواهد در مقابل سلطه آمريكا سر تعظيم فرود آورد ، تهديد مي‌كند.

رييس مجلس خاطرنشان كرد: كشوري مانند جمهوري اسلامي ايران كه بر اساس اسلام، انقلابي را بنانهاده نسبت به اين موضوع حساسيت ويژه دارد.

وي افزود: مجلس شوراي اسلامي تاثير خود را در هفته‌هاي آينده در تدوين بودجه‌موسسات فرهنگي مي‌تواند ايفا كند،البته‌مجلس از راه‌هاي مختلف مي‌تواند به تقويت كارهاي فرهنگي بپردازد كه اين كار را خواهد كرد.

حدادعادل درباره زمان اجراي لايحه مديريت خدمات كشوري،گفت: دراين لايحه زمان ‌اجرا قيد شده اما مسايلي درباره زمان اجراي آن وجود دارد كه‌قرار شده كميسيون مشتركي كه اين لايحه را به تصويب رسانده است هفته آينده جلسه‌اي را برپا كند تا درباره زمان اجرا به توافق دست يابند.

وي با اشاره به اينكه مطبوعات توانسته‌اند تا حدودي اعتماد نسبي مردم را جلب كنند، گفت : اولين تعهد هر رسانه اين است كه پا روي حقيقت نگذارد و مردم هنگامي به رسانه‌ها اعتماد خواهند كرد كه خبري كه از آنها مي‌شنوند يا مي‌خوانند، حقيقت داشته باشد.

رييس مجلس درباره مشكل كمبود شمارگان مطبوعات درايران، گفت: اين مشكل به ضعف مطالعه در كشور باز مي‌گردد. اين عادتي منفي است كه بايد با تلاش و تربيت دانش آموزان و نوجوانان آن را حل كرد.

 

[ ] [ ] [ 24hosts ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب