دستور پخت انواع کیک
برای روز پدر چه بخریم بهتر است , دانلود عکسهای katy perry , تبریک تولد با کارت پستال , محمد علي زاده نياز , مدل كمد آشپزخانه الومينيوم , انواع تزیین دسر وژله , عکس تزیین کیک خانگی , فصل بهار در لرستان , دانلوداهنگ اخرین دقیفه ازپاشایی , دانلود آهنگ اسیری شهرام شکوهی با کیفیت بالا 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|


سایت آلترانفو در یادداشتی نوشت: «راجا شمایل»، نویسنده ای ضدنژادپرستی، ضدصهیونیسیم  و ضداستعمارگری، در نوشتاری پیرامون اجلاس «دوربان2»- که با تصویر رئیس جمهور ایران همراه ساخته  می نویسد: «می خواهم در کمال فروتنی و با تمام احترامی که برای رئیس جمهور احمدی نژاد قائلم از وی تقاضا کنم هنگامی که در جریان کنفرانسی پیرامون «نژادپرستی» از یک رژیم و یک ایدئولوژی نژادپرستانه سخن می گوید، بیشتر مراقب باشد... و «نژادپرستی» را «آب پرتقال» بنامد تا به چاک قبای نژادپرستان و دوستانشان  برنخورد... در واقع، اسرائیل در این  کنفرانس شرکت نداشت، اما دوستان این اسرائیل نژادپرست آنجا بودند، و بلافاصله که رئیس جمهور احمدی نژاد از نژادپرستی  و صهیونیسم اسرائیل سخن گفت، محل را ترک کردند. احتمالا، آنها نمی خواستند کسی در طول کنفرانسی  پیرامون نژادپرستی، «نژادپرست» را معلوم کند!

اما، مضحک این  جاست که شخصی مانند احمدی نژاد از کشوری پارسی است که یک بار به تمامی یهودیان اسیر در بابل آزادی بخشید. علاوه بر این، احمدی نژاد از دینی است که نژادپرستی را ممنوع ساخته و از مومنان می خواهد از یهودیان (و نیز، مسیحیان) حمایت کنند. در حالی که:

- این نمایندگان اروپایی (که تاب شنیدن حقیقت را ندارند) نوادگان فرهنگ ها و تمدن هایی هستند که از سال 60 میلادی تا 1945 در مورد یهودیان  تبعیض  قائل شده اند!

- تمامی این نمایندگان اروپایی از کلیساهایی مسیحی آمده اند که هرگز یهودیت را نپذیرفته و عادت داشتند که به یهودیان آزار برسانند!

- تمامی این هیئت های اروپایی نمایندگان کشورهایی هستند که، از قرن پانزدهم تاکنون، دو سوم بشریت را استعمار و استثمار کرده اند.

و حالا، ببینید ما کجاییم، در اجلاس  و در اوج ریاکاری: در کنفرانسی پیرامون نژادپرستی نمی توانیم «نژادپرست» به نام بنامیم!

در نتیجه، و برای خوشامد آنهایی که نژادپرستی را طی 500 سال گذشته اختراع و اعمال کرده اند، از رئیس جمهور احمدی نژاد تمنا دارم دیگر هرگز «اسرائیل» را به نام صدا نکند... بلکه، فقط بگوید: «آب پرتقال» ( یا «یهودیان نارنجی!»)...

کیهان  
[ ] [ ] [ 24hosts ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب