دستور پخت انواع کیک
برای روز پدر چه بخریم بهتر است , دانلود عکسهای katy perry , تبریک تولد با کارت پستال , محمد علي زاده نياز , مدل كمد آشپزخانه الومينيوم , انواع تزیین دسر وژله , عکس تزیین کیک خانگی , فصل بهار در لرستان , دانلوداهنگ اخرین دقیفه ازپاشایی , دانلود آهنگ اسیری شهرام شکوهی با کیفیت بالا 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|

اعتماد: دو هوو به خاطر آنکه شوهرشان به بيماري پارکينسون مبتلا شده به دادگاه خانواده رفتند و با ارائه دادخواست طلاق اعلام کردند حاضر نيستند با او زندگي کنند.

اين دو زن که نسترن- 35ساله- و ستاره- 55ساله- نام دارند در جريان رسيدگي به پرونده شان که در شعبه 268 مجتمع قضايي خانواده ونک انجام شد در حالي که کنار صادق شوهر 63ساله شان نشسته بودند در اظهاراتي جداگانه به قاضي گفتند چون صادق بيمار است، نگهداري از او برايشان دشوار است و به همين دليل نمي توانند با او زندگي کنند.

ستاره که همسر اول صادق است در اين باره گفت؛ 15ساله بودم که صادق به خواستگاري ام آمد. آن زمان من متوجه هيچ چيز نبودم و پدرم برايم تصميم گرفت و مرا مجبور به زندگي با صادق کرد. با وجود اين موضوع زندگي آرام و خوبي داشتيم و بعد از چند سال صاحب فرزند شديم. من صادق را دوست داشتم. او هم به من و بچه هايش علاقه مند بود. سال ها گذشت و در حالي که ما صاحب چند عروس و داماد و دو نوه بوديم، شوهرم يک روز به خانه آمد و گفت تصميم گرفته با يک زن جوان ازدواج کند. اين زن جوان که بعدها فهميدم نسترن است در ازدواج اولش شکست خورده و با همسرم در پارک آشنا شده بود. پس از شنيدن اين حرف ها نمي دانستم بايد چه عکس العملي از خودم نشان دهم.چون چاره يي جز پذيرفتن اين موضوع نداشتم، حاضر شدم به زندگي در سايه يک هووي جوان تن دهم.

ستاره ادامه داد؛ به رغم آنچه فکر مي کردم نسترن زن خوبي بود و ما هيچ مشکلي با هم پيدا نکرديم تا اينکه چند ماه قبل شوهرم بيمار و به تدريج وضعيتش وخيم شد. وقتي ماجرا را پيگيري کرديم، فهميديم او به پارکينسون مبتلا شده است و تا آخر عمر بايد روي صندلي چرخدار بنشيند. چون من هم در شرايطي نيستم که بتوانم از شوهر بيمارم پرستاري کنم تصميم گرفتم ازدواج دوم صادق و آوردن هوو برايم را با جدايي از او جبران کنم.

پس از اين زن هوويش نيز ضمن اعلام خواسته اش براي جدايي از صادق گفت؛ من 28 سال با صادق اختلاف سني دارم و از سويي بيماري او به حدي است که قابل درمان نيست. من هم با اين وضعيت نمي توانم با او زندگي کنم و ترجيح مي دهم از او جدا شوم.

در ادامه رسيدگي به اين پرونده صادق که دست و پايش مي لرزيد و به سختي در دادگاه حاضر شده بود خطاب به قاضي گفت؛ دو همسرم فقط در روزهايي که من سالم بودم من را دوست داشتند. همسر اولم 40 سال با من زندگي کرد اما حالا وقتي بيمار شده ام مي خواهد از من جدا شود. همسر دومم نيز آن زماني را که تازه از شوهر اولش جدا شده بود، فراموش کرده است. آن موقع براي اينکه سرپناهي داشته باشد او را به عقد خودم درآوردم اما او حالا مزدم را با اين کارش پرداخت مي کند.

پس از اظهارات طرفين قاضي پرونده را براي ادامه مراحل قانوني به واحد داوري ارجاع داد.  
[ ] [ ] [ 24hosts ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب