دستور پخت انواع کیک
برای روز پدر چه بخریم بهتر است , دانلود عکسهای katy perry , تبریک تولد با کارت پستال , محمد علي زاده نياز , مدل كمد آشپزخانه الومينيوم , انواع تزیین دسر وژله , عکس تزیین کیک خانگی , فصل بهار در لرستان , دانلوداهنگ اخرین دقیفه ازپاشایی , دانلود آهنگ اسیری شهرام شکوهی با کیفیت بالا 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|
فارس: رئيس پليس راهنمايي و رانندگي تهران گفت: جريمه‌هاي رانندگي يك روز تهران با تعداد جريمه‌هاي رانندگي در يك سال اروپا برابري مي‌كند.
سرهنگ سيد هادي هاشمي در جمع خبرنگاران افزود: طرح انضباط اجتماعي در منطقه 6 تهران و در 9 خيابان در حال اجراست، عمده وظايف پليس راهور در اجراي اين طرح جلوگيري از توقف‌هاي غيرمجاز و انضباط بخشي ترافيكي است.
وي اظهار داشت: قانون در بحث ترافيك ضعيف است و حتي نمي‌تواند حرمت خود را نگه‌دارد.
سرهنگ هاشمي گفت: به دليل عدم بازدارندگي و كارآمدي قوانين راهنمايي و رانندگي و اينكه به درد شرايط امروز نمي‌خورد بايد كنار هر تابلوي راهنمايي يك مأمور بگذاريم و در كنار هر چراغ قرمز چند مأمور بگذاريم تا از تخلفات جلوگيري كنند.
رئيس پليس راهور تهران بزرگ گفت: در محدوده طرح ترافيك و زوج و فرد چندين مأمور مي‌ايستند تا رانندگان وارد محدوده‌ها نشوند در حالي كه كه تابلو‌هاي راهنمايي خود در حكم پليس است.
سرهنگ هاشمي تاكيد كرد اين يك واژه است كه قوانين كارآمدي ندارند و مراجع قانونگذاري نيز فكري به حال اين شرايط نمي‌كنند در حالي كه پليس با حداكثر توان خود كمترين بازده را به دست مي‌آورد.
وي اظهار داشت: پليس طرح اجرا مي‌كند تا رانندگان متخلف را به رعايت قوانين يا مقررات كه همه از آن اطلاع دارند دعوت كند.
سرهنگ هاشمي تاكيد كرد: متأسفانه قانون‌شكي و قانون‌گريزي در رانندگي بيداد مي‌كند و مقاومت‌ها براي اجراي قوانين بالاست و همه نگران رانندگان متخلف هستند.
پليس راهنمايي و رانندگي تهران افزود: در تهران برداشت برخي از شهروندان اين است كه استفاده از حمل و نقل عمومي به افراد تهيدست و افرادي كه خودرو شخصي ندارند تعلق دارد در حالي كه بايد ديدگاه‌مان را در اين زمينه تغيير دهيم.
سرهنگ هاشمي افزود: بايد بهاي استفاده از خودروي شخصي پرداخته شود معابر تهران محدود است و ظرفيت‌ها پاسخگوي اين حجم از ترافيك و عبور و مرور نيست.
وي اظهار داشت: توليد سفر در تهران حجم بالايي دارد و به دليل عدم زيرساخت‌هاي فناوري اطلاعات در تهران سفرهاي بيهوده‌اي در شهر به وجود مي‌آيد.
سرهنگ هاشمي گفت: 30 درصد ترافيك تهران به علت عدم رشد زيرساخت‌هاي فناوري‌ اطلاعات به وجود مي‌آيد.
رئيس پليس راهور تهران اظهار داشت: در سال گذشته نه تنها پمپ‌بنزيني در تهران ساخته نشده بلكه 5 پمپ‌بنزين از تهران كاسته شده است در ازاي 12 پمپ‌بنزيني كه در تهران بسته شده تنها 7 پمپ‌بنزين ساخته‌ايم اين يعني 30 سال كم‌كاري وزارت نفت.
سرهنگ هاشمي افزود: قوانين و مقررات در كشورمان بسيار ضعيف است و تنها با حضور فيزيكي پليس است كه قوانين رعايت مي‌شود.
سرهنگ هاشمي گفت: براي يكطرفه شدن خيابان وليعصر 2 ماه كار مطالعاتي انجام شده و از ساكنان اين منطقه نظرسنجي انجام شده است.
وي اظهار داشت: مسئول ترافيك و حمل و نقل در شهر تهران شهرداري است و راهنماي رانندگي ناظر ترافيك است.

* ساعات كار در مهر تغيير كند

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ گفت: در تغيير ساعت ماه رمضان از پليس راهنمايي و رانندگي نظري خواسته نشد در حال حاضر ساعات شروع به كار ادارات و بازار تلاقي كرده كه موجب افزايش ترافيك در معابر شهري شده است.
وي اظهار داشت: در حال حاض از ساعت 9 تا 11 صبح شاهد ترافيك شديد در معابر شهر هستيم.
سرهنگ هاشمي خواستار تغيير ساعت كار ادارات، مراكز آموزشي - دانشگاهي و بازار شد و افزود: پيشنهاد مي‌دهيم كه ساعات كار ادارات، بازار و مراكز آموزشي با يك ساعت تفاوت آغاز شود تا از پيك ترافيك كاسته شود.
رئيس پليس راهور افزود: با تغيير ساعت كار در مهر 20 تا 25 درصد از ترافيك صبحگاهي در شهر تهران كاسته مي‌شود.
سرهنگ هاشمي گفت: در مهر 30 درصد به ترافيك شهر افزوده مي‌شود كه بايد براي آن چاره‌اي انديشيد.
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي تهران افزود: طي تحقيق انجام شده در طرح انضباط اجتماعي 74 درصد موارد تخلف به تخلفات رانندگي اختصاص دارد كه 25 درصد از اين مقدار نيز توقف دوبله است.
سرهنگ هاشمي گفت: متأسفانه رانندگان هنگام توقف پشت چراغ قرمز به خط عابر پياده توجهي نكرده و براي عابران پياده مشكل ايجاد مي‌ كنند.
وي اظهار داشت: 5 هزار و 600 تقاطع مهم در تهران وجود دارد كه توسط 500 نفر نيروي پليس كنترل مي‌شود بر اين اساس تنها مي‌توانند به روان‌سازي ترافيك بپردازند.
سرهنگ هاشمي مشكل اصلي ترافيك را ناكارآمدي قوانين دانست و اظهار داشت: به دليل ضعف قوانين شرايط ترافيكي تغيير نخواهد كرد در آمريكا سرانه خودرو به ازاي هر 10نفر بين 9 تا 11خودرو است اما در ايران به ازاي هر 10 نفر 4/1 خودرو است اما امريكا مشكلات ترافيكي ما را ندارد.
سرهنگ هاشمي گفت: مديريت نرم‌افزاري بايد در اتوبوسراني ايجاد شود تا شهروندان طبق برنامه‌ريزي بتوانند از اتوبوس‌ها استفاده كنند البته هنوز خطوط اتوبوسراني در تهران كامل نشده است.
رئيس پليس راهور تأكيد كرد: بايد استفاده از خودرو شخصي 100 برابر سخت و محدود شود و به ازاي آن حمل و نقل عمومي گسترش يابد تا از مشكلات ترافيكي كاسته شود. احداث هر مترمربع خيابان در تهران 30 ميليون تومان هزينه دارد.

* يك طرفه كردن خيابان آفريقا تا آخر هفته مشخص مي‌شود
سرهنگ هاشمي گفت: طرح يك طرفه كردن خيابان آفريقا در دست مطالعه و بررسي است و تا آخر هفته تكليف يك طرفه شدن اين خيابان مشخص مي‌شود.   وي اظهار داشت: اين طرح در حال مطالعه است يك طرفه كردن خيابان آفريقا از شمال به جنوب، ساعتي شدن يك طرفه بودن خيابان آفريقا و يك طرفه كردن بخشي از قسمت شمال به جنوب در حال مطالعه اين 3 طرح هستيم.
سرهنگ هاشمي تأكيد كرد: از دست موتورسواران خسته شده‌ايم. روزانه هزار دستگاه موتورسيكلت در تهران توقيف مي‌شوند كه بايد براي پايان دادن به اين تخلفات چاره ‌انديشيد.
[ ] [ ] [ 24hosts ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب