دستور پخت انواع کیک
برای روز پدر چه بخریم بهتر است , دانلود عکسهای katy perry , تبریک تولد با کارت پستال , محمد علي زاده نياز , مدل كمد آشپزخانه الومينيوم , انواع تزیین دسر وژله , عکس تزیین کیک خانگی , فصل بهار در لرستان , دانلوداهنگ اخرین دقیفه ازپاشایی , دانلود آهنگ اسیری شهرام شکوهی با کیفیت بالا 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|
سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری از خروج 12 فروند هواپیما از ناوگان حمل و نقل مسافری هوایی در نیمه اول امسال و پیشنهاد روش جدید تعیین قیمت بلیت هواپیما براساس عرضه و تقاضا خبر داد.

محمد علی ایلخانی در گفتگو با مهر با بیان اینکه در حال حاضر برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما نداریم، در عین حال گفت: پیشنهاد شده است قیمت بلیت هواپیما براساس عرضه و تقاضا ( در ساعات مختلف روز، هفته ، ماه و سال) تعیین شود.

وی با اشاره به اینکه این نوع روش قیمت گذاری بلیت هواپیما در تمام دنیا استفاده می شود، توضیح داد: در این روش ممکن است قیمت بلیت هواپیما در برخی ساعات پروازی با کاهش و در برخی ساعات دیگر پروازی با افزایش قیمت ( براساس عرضه و تقاضا) مواجه شود.

سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: به عنوان مثال، در صورت تعیین قیمت بلیت هواپیما براساس این روش، قیمت بلیت برای ساعات پروازی 6 تا 8 صبح یک نرخ و برای ساعات پروازی 10 صبح به بعد یک نرخ دیگر خواهد بود.

نحوه از رده خارج کردن هواپیما از ناوگان

ایلخانی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره برنامه سازمان هواپیمایی کشوری برای از رده خارج کردن هواپیمای فرسوده از ناوگان حمل و نقل هوایی مسافری گفت: هواپیماها را نمی توان براساس سال ساختشان از رده خارج کرد بلکه باید با توجه به سن خود هواپیما از لحاظ ساعت پرواز و سایکل پروازی درباره آن تصمیم گیری شود.

3590 صندلی به ظرفیت ناوگان هوایی افزوده شد

وی در ادامه از سخت گیریهای سازمان هواپیمایی کشوری درباره ضریب ایمنی پرواز هواپیماهای شرکتهای هواپیمایی سخن به میان آورد و اعلام کرد: از ابتدای سال تاکنون 20 فروند هواپیما با ظرفیت 3590 صندلی وارد ناوگان و 12 فروند هواپیما با ظرفیت 1855 صندلی از رده خارج شده است.

سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: در حال حاضر ظرفیت ناوگان حمل و نقل هوایی مسافری با 182 فروند هواپیما معادل 31 هزار و 938 صندلی است.

وی در پایان پیش بینی کرد تا پایان امسال تعداد ناوگان حمل و نقل هوایی مسافری کشور از 182 فروند فعلی به مرز 200 فروند هواپیما افزایش یابد.
[ ] [ ] [ 24hosts ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب