دستور پخت انواع کیک
برای روز پدر چه بخریم بهتر است , دانلود عکسهای katy perry , تبریک تولد با کارت پستال , محمد علي زاده نياز , مدل كمد آشپزخانه الومينيوم , انواع تزیین دسر وژله , عکس تزیین کیک خانگی , فصل بهار در لرستان , دانلوداهنگ اخرین دقیفه ازپاشایی , دانلود آهنگ اسیری شهرام شکوهی با کیفیت بالا 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|


مهر: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر گفت: ما باید به دنبال ایجاد یک نماد شهروند شاخص باشیم. یک مدل شهروند تهرانی متمدن و متدین که شاخصه یک نماد انسان مقبول است و این نماد را می توان در مشاغل مختلف پیدا کرد.

مرتضی طلایی در ستاد هماهنگی شورایاریها در جلسه شورای معاونان اجتماعی و فرهنگی مناطق شهرداری افزود: نیاز مبرم ما همگرایی در مباحث فرهنگی و اجتماعی است. بحث تعاملات جامعه و مسئولین از این جمله است که باید در آن دقت شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران در خصوص برنامه های آینده این کمیسیون گفت: ما باید با کمک هم هر چه سریعتر سند فعالیت سال 89 مجموعه فرهنگی را آماده کنیم این سند امکان فرهنگی توسعه در مدیریت شهری را به ما خواهد داد.

در این جلسه دکتر هادی ایازی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: در این جلسات ما علاوه بر معاونان اجتماعی مناطق از کسانی که در مباحث اجتماعی در دیگر معاونتها هم درگیر هستند دعوت می کنیم تا در جلسه ها شرکت کنند و هم اندیشی داشته باشیم.

وی افزود: در حوزه مباحث اجتماعی و فرهنگی خصوصاً در عرصه کالبدی کارهای زیاد و فوق العاده ای شده است که یک گروه در حال تهیه عملکرد معاونت هستند تا به عنوان سند منتشر شود.

ایازی ضمن استقبال از حضور اعضای شورای شهر در این جلسه گفت: حضور آقایان طلایی و مسجد جامعی که هر دو از شخصیتهای فرهنگی و تأثیرگذار هستند در این جلسات موثر است تا با هم اندیشی در حوزه مسایل فرهنگی و اجتماعی کارهای ارزنده انجام دهیم.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری گفت: تعداد زیادی از مصوبات شهرداری در این حوزه مغفول مانده بود که ما کارهای مورد تایید کمیسیون فرهنگی و مصوبات آن را مورد بررسی قرار داده ایم تا هر مصوبه ای که مغفول مانده است را احیا کنیم.

وی افزود: مصوبه شورا در مشارکت شهروندی خوب است که احیا شود تا زمینه همگرایی فراهم شود در این زمینه خوب است شهرداران با شورایاران جلسه داشته باشند.

سخنگوی شهرداری تهران در ادامه گفت: خوشبختانه شورای عالی فرهنگی و اجتماعی به تصویب شهردار تهران رسید و ابلاغ شد مطابق این مصوبه شهردار ریاست جلسه را بر عهده دارد که در مناطق هم باید هر دو هفته یکبار این شورا برگزار شود و ما یکی از ملاکهای ارزیابی را برگزاری این جلسات قرار داده ایم.

در ادامه مسجد جامعی با تاکید بر اهمیت مشارکت مردم گفت: مشارکت مردم در امور اجتماعی لازم و ضروری است اما باید برنامه ریزی در خصوص مشارکت صورت بگیرد و سوال این باشد که مشارکت مردم چگونه اتفاق می افتد.

وی یکی از دلایل عدم تحقق مشارکت مردم را نبود سازمانی برای این امر دانست و گفت: مشارکت مردم در امور فرهنگی و اجتماعی وقتی محقق می شود که مردم احساس تعلق خاطر به طرح یا پروژه ای داشته باشند.  
[ ] [ ] [ 24hosts ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب