دستور پخت انواع کیک
برای روز پدر چه بخریم بهتر است , دانلود عکسهای katy perry , تبریک تولد با کارت پستال , محمد علي زاده نياز , مدل كمد آشپزخانه الومينيوم , انواع تزیین دسر وژله , عکس تزیین کیک خانگی , فصل بهار در لرستان , دانلوداهنگ اخرین دقیفه ازپاشایی , دانلود آهنگ اسیری شهرام شکوهی با کیفیت بالا 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|
 
 
   
هاشمي رفسنجاني از نيروهاي زحمت کشيده انقلاب اسلامي است و ما دلمان براي هاشمي رفسنجاني پيش از انقلاب به عنوان يک مبارز انقلابي و هاشمي رفسنجاني دهه 60 و هاشمي رفسنجاني که پيش نماز خداجويان واقعي بود تنگ شده است.

به گزارش ايرنا، "محمد حسين صفار هرندي" روز سه شنبه در دومين روز از دهه فجر در نشست سازمان بسيج دانش‌آموزي و فرهنگيان چهارمحال وبختياري در تالار شهيد بهاءالديني سپاه قمر بني هاشم با اشاره به نظريه "ميانجي گري" ضد انقلاب براي ورود به داخل ايران گفت: براساس اين نظريه که از سوي "رامين احمدي" مطرح شد، حلقه کيان بهترين ميانجي براي اين ورود در نظر گرفته شد.
وي افزود: ضد انقلاب خارج نشين معتقد بود براي براندازي نظام نيازمند واسطه و ميانجي است و به دنبال کسي مي گشت که هم بخشي از نظام باشد و هم حاضر به انجام واسطه گري بشود.
اين روزنامه نگار تصريح کرد: در دهه 70 در کشور نشريه تخصصي "کيان" چاپ و منتشر مي شد که برخي از فعالان سابق روزنامه کيهان و کيهان فرهنگي در آن فعاليت مي کردند.
به گفته وي، در اين نشريه افرادي چون عبدالکريم سروش، محسن کديور، فاضل ميبدي، محسن آرمين، سعيد حجاريان و ماشاءالله شمس الواعظين فعاليت مي کردند و به دليل وجود برخي از انحرافات فکري، عذر آنها در کيهان خواسته شد.
وي تصريح کرد: افراد فعال در اين نشريه هر هفته جلساتي را برگزار مي کردند که در نهايت اين نشست ها به "حلقه کيان" معروف شد و "محمد قوچاني" يکي از متهمان فتنه اخير و سردبير برخي از روزنامه هاي زنجيره اي به صورت کامل در خصوص ماهيت اين حلقه مطالبي را منتشر کرد.
صفار هرندي يادآور شد: پاتوق نشريه کيان مباحث کليدي و نظري را مطرح مي کرد و حلقه کيان مکاني براي برنامه ريزي شد و مدنظر ضد انقلاب قرار گرفت.

**حلقه کيان بهترين واسطه براي ميانجي گري شناخته شد

به گفته وي، به دليل ماهيت ضد ديني و ضد ايراني و سابقه بدي که نهضت آزادي در اذهان عمومي داشت، مد نظر ضد انقلاب براي ميانجي گري قرار نگرفت و حلقه کيان بهترين واسطه براي ميانجي گري شناخته شد چون افراد حلقه کيان هم مدعي دينداري و هم از درون خود حکومت بودند، بهترين گزينه براي ايفاي نقش ميانجي گري در نظر ضد انقلاب بود.
عضو شوراي عالي انقلاب فرهنگي کشور تصريح کرد: عبدالکريم سروش، که خود زماني در مباحث ديني جلسات متعددي داشت، بعدها اعلام کرد که قرآن کلام يک انسان زميني مي باشد و منکر وحي قرآن شد و خود مرجع تقليد برخي از افراد و سياسيون شد.

**دست‌پرورده‌هاي سروش در فتنه هاي اخير به مساجد و عزاداري مردم حمله کردند

صفار هرندي يادآور شد: تقدس‌زاديي از دين نيز در دستور کار اين حلقه قرار گرفت و دست‌پرورده‌هاي عبدالکريم سروش در فتنه هاي اخير به مساجد و تکيه هاي مذهبي و عزاداري مردم حمله کردند.
به گفته وي، سعيد حجاريان از ديگر نظريه پردازان اين حلقه بود که در دهه 60 مبارزات مهمي را با منافقين انجام داده بود و بعدها که دچار انحرافات فکري شد، براي فشار به مرکزيت ايران حتي درخواست بهره گيري از ظرفيت امپرياليسم و آمريکا را نيز جايز و ضروري مي دانست.
سردبير سابق روزنامه کيهان افزود: عده اي مي خواستند در غائله 18تيرماه دانشگاه تهران، نظريه حجاريان مبني بر فشارهاي خياباني (فشار از پايين هرم) و چانه زني از بالا را اجرا کنند تا بتوانند به مرکزيت حاکميت در جمهوري اسلامي ايران فشار وارد کنند.
وي تصريح کرد: در غائله 18 تيرماه نخستين بار فتنه‌گران "شعار توپ تانک بسيجي ديگر اثر ندارد" را سر دادند و تمثال هاي شهيد باکري و شهيد همت را آتش زدند، اما در فتنه هاي اخير پس از انتخابات به دروغ شعار "بسيجي واقعي -همت و باکري" را سردادند.
به گفته وي، در غائله 18 تيرماه سه خواسته برکناري فرمانده نيروي انتظامي وقت، حذف نظارت استصوابي شوراي نگهبان و رفع توقيف از روزنامه سلام مطرح شد تا به واسطه اين خواسته ها علاوه بر چانه زني در بالا، اقدام به فشار به مرکزيت حکومت انقلاب اسلامي کنند.
عضو کابينه نهم گفت: دشمنان انقلاب اسلامي چون از نبرد سخت در برابر ايران عاجز شدند به دنبال واسطه و ميانجي براي پيشبرد اهداف خود هستند و براي رسيدن به مقاصد خود کساني را مي خواهند که بتوانند نقش ميانجي گري داشته باشند.

**سران فتنه به خط امام و مردم خيانت کردند

صفار هرندي، سپس با تشريح برخي از فتنه هاي اخير پس از انتخابات يادآور شد: سران فتنه به دنبال فشار بر مرکزيت حاکميت بودند تا به واسطه اين فشار بتوانند به خواسته هاي خود دست يابند در حالي که آنها به خط امام و خط مردم خيانت کردند.
به گفته وي، مهدي کروبي و ميرحسين موسوي در هنگام ثبت نام انتخابات رياست جمهوري التزام خود به قانون اساسي و ولايت فقيه را اعلام کردند چرا که مي دانستند اگر اين کار را نکنند در بين مردم جايگاهي نخواهند داشت.
اين کارشناس مسايل سياسي تصريح کرد: مهدي کروبي و ميرحسين موسوي به دنبال براندازي نظام نيستند و بايد به صراحت اعلام برائت و بيرازي از ضد انقلاب کنند.

**دلمان براي "هاشمي رفسنجاني پيش از انقلاب" تنگ شده است

صفار هرندي، در پاسخ به سوال شرکت کننده اي در خصوص خانواده هاشمي رفسنجاني گفت: هاشمي رفسنجاني از نيروهاي زحمت کشيده انقلاب اسلامي است و ما دلمان براي هاشمي رفسنجاني پيش از انقلاب به عنوان يک مبارز انقلابي و هاشمي رفسنجاني دهه 60 و هاشمي رفسنجاني که پيش نماز خداجويان واقعي بود، تنگ شده است.
وي تصريح کرد: برخي ها بر اين عقيده بودند که در زمان انتخابات اگر هاشمي رفسنجاني پيروز بشود مي توان با مرکزيت نظام چانه زد، که اين نظريه در زمان اصلاح طلبان نيز با تدوين لايحه دوگانه اختيارات رييس جمهوري پيگيري شد در حالي که اين لوايح نوعي کودتا عليه قانوني اساسي بود.
به گزارش ايرنا، در اين نشست که استاندار چهارمحال و بختياري و جمعي از فرهنگيان حضور داشتند، سوالاتي در خصوص مسائل روز کشور مطرح شد.
[ ] [ ] [ 24hosts ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب