دستور پخت انواع کیک
برای روز پدر چه بخریم بهتر است , دانلود عکسهای katy perry , تبریک تولد با کارت پستال , محمد علي زاده نياز , مدل كمد آشپزخانه الومينيوم , انواع تزیین دسر وژله , عکس تزیین کیک خانگی , فصل بهار در لرستان , دانلوداهنگ اخرین دقیفه ازپاشایی , دانلود آهنگ اسیری شهرام شکوهی با کیفیت بالا 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|
به گزارش ايسنا، سيد شمس‌الدين حسيني با بيان اينكه موضوع يارانه شير يك بحث اعتباري بين وزارت بازرگاني و معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رييس جمهور است گفت: اين موضوع طبق معمول حل مي‌شود و دولت هنوز تصميمي در مورد نقدي شدن يارانه شير نگرفته است.

او با انتقاد از برخي رسانه‌ها كه پس از هدفمندشدن يارانه‌ها هر موضوع اقتصادي را به آن ربط مي‌دهند گفت: اگر دستگاهي در دريافت اعتبار عيدي كارمندان خود تعلل كرده اين موضوع چه ربطي مي‌تواند به هدفمندكردن يارانه‌ها داشته باشد يا اگر قيمت طلا در بازارهاي جهاني نوسان داشته و اين موضوع بر قيمت طلا در كشور نيز تاثيرگذاشته است ارتباطي به هدفمندكردن يارانه‌ها در ايران ندارد.

حسيني در پاسخ به سوالي درباره‌ اينكه به گفته مجلس بودجه سال آينده دو دوازدهمي تصويب مي‌شود و تاثير اين اقدام بر فعاليت‌هاي دولت چه خواهد بود گفت: البته ما انتظار داريم بودجه امسال مانند بودجه‌هاي سال قبل به طور كامل تصويب شود چون قطعا بودجه كامل براي دولت بهتر است.

او ادامه داد: اين كار البته نياز به همت و عنايت نمايندگان دارد.

وي درباره‌ افزايش بهاي گاز در آخرين قبض‌هاي صادر شده براي مشتركان نيز گفت: به هر حال يارانه‌هاي نقدي از همين محل تامين شده است به فرض اگر براي يك خانوار دو نفره كه 178 هزار تومان يارانه نقدي پرداخت شده و قبض گاز 18 هزار توماني صادر شده است در واقع تنها 10 درصد رقم يارانه نقدي به قبض گاز اختصاص يافته است.

سخنگوي اقتصادي دولت با تاكيد بر اينكه هدف از اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها اصلاح رفتار مصرفي مردم بوده است گفت: براساس نمونه‌هاي بررسي شده در طبقات ضعيف متوسط و متوسط رو به بالا ميزان دريافتي يارانه نقدي نه تنها كفاف افزايش هزينه‌ها را داشته بلكه منجر به پس انداز هم شده است.

حسيني ادامه داد: البته در دهك‌هاي بالاي درآمدي، هزينه‌ بيشتر بوده كه اين هم پيش بيني مي‌شد در واقع هدفمندكردن يارانه‌ها بايد به بازتوزيع درآمد از دهك هاي بالا به سمت دهك‌هاي پايين باشد هرچند كه درآمدهاي بالا هم از منافع اين كار بهره مند مي‌شود. امروز به نوعي ريشه قاچاق بنزين و نفت و نفت گاز در حال خشك شدن است ضمن اينكه تاكيد مي كنم طرح هدفمند كردن يارانه‌ها در واقع اصلاح قيمت‌ها به همراه بازتوزيع منابع را در پي داشت.

وزير اقتصاد با تاكيد بر اينكه مردم بايد با اصلاح رفتار مصرفي خود منافع و مازاد بيشتري را در اقتصاد ايجاد كنند در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه گفته مي‌شود برخي سازمان‌هاي حمايتي مانند كميته امداد پس از واريز يارانه‌هاي نقدي كمك خود را به افراد تحت پوشش قطع كرده‌اند اين موضوع را تكذيب كرد.

او ادامه داد: سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها يك صندوق مستقل است و منابع و مصارف آن هم مستقل است بنابراين دستگاه‌ها متناسب با اعتبارات مصوب خود كار سابقشان را انجام مي‌دهند در واقع به هيچ وجه اعتبار سازمان‌ها با اين طرح گره نخورده است.

او همچنين درباره‌ي موجودي حسابي كه پيش از اين براي عودت دادن يارانه نقدي افرادي كه از دريافت آن منصرف شدند اظهار بي اطلاعي كرد و گفت: آنچه من مي‌خواهم بگويم اين است كه كشور وقتي ساخته مي‌شود كه هر كس به اندازه‌ي وزير اقتصاد آن دغدغه اقتصاد داشته باشند و وزير اقتصاد هم دغدغه معيشت تك تك خانواده‌ها را داشته باشد.

حسيني با بيان اينكه رسانه‌ها در شرايط اجراي طرح هدفمند كردن يارانه‌ها و ايجاد فضاي مثبت در كشور به خوبي همكاري كردند، گفت: آنچه به نظر من لازمه اجراي موفق و كامل طرح هدفمند كردن يارانه‌هاست از خود گذشتگي و نوع دوستي است اين طلب مي كند كه افرادي كه مي‌توانند بدون دريافت اين منابع زندگي خود را تنظيم كنند با رغبت از دريافت آن انصراف بدهند.

سخنگوي اقتصادي دولت با تاكيد بر اينكه دولت هيچ داوطلبي را از دريافت يارانه محروم نكرده است، گفت: به هرحال هم اكنون قيمت‌ها اصلاح شده و ابهامي وجود ندارد بنابراين هر كس مي‌تواند فضا را ارزيابي كند و بداند كه امكان انصرافش از دريافت يارانه نقدي وجود دارد يا خير در واقع خود اظهاري براي دريافت يارانه با خود انصرافي تكميل مي شود و انصراف اين امكان را به دولت مي‌دهد كه حمايت‌هايش را موثرتر ادامه دهد.
[ ] [ ] [ 24hosts ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب