دستور پخت انواع کیک
برای روز پدر چه بخریم بهتر است , دانلود عکسهای katy perry , تبریک تولد با کارت پستال , محمد علي زاده نياز , مدل كمد آشپزخانه الومينيوم , انواع تزیین دسر وژله , عکس تزیین کیک خانگی , فصل بهار در لرستان , دانلوداهنگ اخرین دقیفه ازپاشایی , دانلود آهنگ اسیری شهرام شکوهی با کیفیت بالا 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|
عصر ایران ورزشی- پس از وقفه ای که به جهت بازی های ملی در مسابقات لیگ پیش آمد بار دیگر به کوران داغ لیگ برتر برگشته ایم. هفته دهم مسابقات فوتبال لیگ برتر در روزهای 5 شنبه، جمعه و شنبه برگزار خواهد شد. این هفته با دیدار نفت تهران و مس سرچشمه از ساعت 16:50 آغاز خواهد شد.

در زیر بازی های این هفته را به صورت اجمالی بررسی خواهیم کرد:

نفت تهران - مس سرچشمه

نفت تهران هم اکنون یکی از تیم‌های بالانشین جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال است. این تیم در پایان هفته نهم لیگ برتر تنها با یک امتیاز کمتر نسبت به تراکتورسازی صدرنشین، رتبه چهارم جدول را در اختیار دارد. تیم فرکی که در هفته نهم با توقف در دیدار مقابل ذوب آهن فرصت صدرنشینی را از دست داد، در بازی این هفته مقابل مس سرچشمه به دنبال بالانشینی یک شبه قبل از برگزاری دیگر دیدارهای هفته دهم است.

از سوی دیگر تیم مس سرچشمه شرایطی بحرانی دارد. این تیم به دنبال پیروزی مس کرمان مقابل سپاهان اصفهان به قعر جدول رده بندی لیگ برتر سقوط کرده است و از این هفته بازهم برای فرار از سکوی هجدهم باید تلاش کند. از قضا تیم اصغر شرفی در هفته دهم با تیمی بازی می کند که در فصل جاری تیمی تسلیم ناپذیر در خانه بوده است.

در بازی عصر پنجشنبه حسین فرکی تیمش را مقابل تیم اصغر شرفی به میدان خواهد فرستاد. او در بازی عصر پنجشنبه به مربی‌اش در دوره حضور در تیم ملی درس پس خواهد داد و از قضای روزگار برای ماندن در بالای جدول باید تیم او را شکست دهد.

داماش گیلان - فولاد خوزستان

تقابل شمالی‌ها و جنوبی‌ها در فوتبال ایران همیشه جذاب و تماشایی بوده است. هنوز از خاطر علاقمندان به فوتبال فراموش نشده بازی‌های به یادمانی ملوان  استقلال اهواز، استقلال رشت - جنوب اهواز و ... . روز جمعه بازهم شمالی‌ها و جنوبی‌ها با هم بازی می کنند، این بار با نام و عنوانی متفاوت؛ داماش گیلان - فولاد خوزستان.

دو تیم در جدول رده بندی لیگ برتر شرایطی متفاوت دارند، فولاد خوزستان میانه نشین بالای جدول است و داماش از انتهای جدول می گریزد. تیم ابراهیم قاسمپور که عصر جمعه میزبان فولاد است، برای رهایی از سایه سنگین تیم‌های پایین جدول به کم از پیروزی رضایت نمی دهد. بدون شک تیم فولاد نیز دست و پابسته به رشت نمی رود و اجازه نخواهد داد، آب خوش از گلوی داماش پایین برود!

سپاهان اصفهان - تراکتورسازی تبریز

جذاب‌ترین دیدار هفته دهم، همین بازی سپاهان اصفهان - تراکتورسازی است. امیر قلعه نویی که طی دو فصل گذشته با سپاهان عنوان قهرمانی لیگ برتر را بدست آورد، پیش از آغاز یازدهمین دوره لیگ برتر ناچار به وداع با این تیم شد. قلعه نویی که با دلخوری از سپاهان رفت، عصر جمعه رودرروی تیم سابق خود می ایستد و البته مدیرانی که به زعم او باعث جدایی‌اش از جمع زردپوشان اصفهانی شدند.

این بازی جدا از تقابل امیر قلعه نویی و سپاهانی‌ها، جنگ صدرنشین جدول با مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر است که در پایان هفته نهم این مسابقات رتبه پنجم جدول را در اختیار دارد. اینکه تراکتورسازی به دنبال پیروزی در مصاف با سپاهان است تا صدرنشین بماند و سپاهان هم چشم به سه امتیاز بازی دارد تا فاصله خود را با صدرجدول کم کند، تکرار واضحات است اما همین چیزهاست که بازی روز جمعه زردپوشان اصفهانی و سرخپوشان تبریزی را جذاب می کند و قطعا تماشاگران بسیاری را به ورزشگاه فولادشهر می کشاند.

فجرسپاسی شیراز - سایپای البرز

این بازی رویارویی دو تیمی است که هفته نهم را با شکست پشت سر گذاشتند و هر کدام چند پله در جدول سقوط کردند. بازی روز جمعه فجرسپاسی و سایپا که مربیانی جوان آنها را هدایت می کنند، می تواند نقطه بازگشت تیم برنده به رقابت در جدول لیگ برتر و فرار از سقوط باشد. در این بین شانس پیروزی تیم فجر با توجه به بهره گیری از امتیاز میزبانی بیش از سایپا که با "دنده خلاص" مسیر انتهای جدول را در پیش گرفته است.

صبای قم - ذوب آهن اصفهان

این هم می تواند یکی از دیدارهای جالب هفته باشد، از آن جهت که تیم سوم جدول به مصاف یکی از تیم‌های مدعی لیگ برتر می رود. ذوب آهن هنوز در شوک حذف از مسابقات لیگ قهرمانان آسیاست و البته امیدوار برای جبران این ناکامی در لیگ برتر. تیم ابراهیم‌زاده که رتبه دهم جدول را در اختیار دارد در مصاف با تیم صبای قم روزی سخت را پیش رو دارد، به ویژه اینکه حریفش در دیدار هفته گذشته مقابل پرسپولیس شکست خورده و در دیدار خانگی این هفته به دنبال جبران آن باخت است.استقلال تهران - راه آهن شهرری

بازهم علی دایی و بازهم استقلال. علی دایی در بدترین شرایط تیم راه آهن به استقلال رسید. تیم او به مانند هفته‌های ابتدایی لیگ برتر خوب بازی نکرده و حتی دیگر مساوی هم نمی کند. ماحصل بازی‌های بد و نتایج ضعیف تیم راه آهن سقوط این تیم به رده شانزدهم جدول بوده است، تیم علی دایی که می خواست در لیگ برتر امسال پدیده باشد، امروز با انتهای جدول فقط چهار امتیاز فاصله دارد.

راه آهن با این حال و احوال به مصاف استقلال می رود که با وجود شکست هفته گذشته مقابل ملوان بندرانزلی همچنان رتبه دوم جدول رده بندی را در اختیار دارد. روی کاغذ شانس راه آهن فانوس بدست در مصاف با استقلال اندک است، مگر اینکه شاگردان دایی با انگیزه‌ای که از بازی با استقلال می گیرند به یکباره متحول شوند و شکست‌های اخیر را جبران کنند.

یکی از مهمترین مشکلات استقلال در مصاف با راه آهن خستگی بازیکنان ملی پوش این تیم است به ویژه در مقایسه با تیم مقابل که طی 13 روز اخیر با تمامی نفرات تمرین کرده و مهیای بازی با آبی پوشان شده است. مظلومی که می داند تیمش با تحمل شکستی دیگر و یا حتی توقف مقابل راه آهن مشکلاتش بیش از پیش خواهد شد باید طرحی نو در اندازد، چرا که برای تماشاگران استقلال قبول دو شکست پی در پی قابل قبول نیست.

- برنامه دیدارهای هفته دهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:

پنجشنبه - 21/7/90

* نفت تهران - مس سرچشمه، ساعت 16:50، ورزشگاه دستگردی تهران

جمعه -  22/7/90

* داماش گیلان - فولاد خوزستان، ساعت 16، ورزشگاه شهید عضدی رشت
* سپاهان اصفهان - تراکتورسازی تبریز، ساعت 16، ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
* فجرسپاسی شیراز - سایپای البرز، ساعت 16، ورزشگاه حافظیه شیراز
* صبای قم - ذوب آهن اصفهان، ساعت 17، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم
* استقلال تهران - راه آهن شهرری، ساعت 18:15، ورزشگاه آزادی تهران

شنبه - 23/7/90

* شهرداری تبریز - ملوان بندرانزلی، ساعت 16، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
* مس کرمان - پرسپولیس، ساعت 16:50، ورزشگاه شهید باهنر کرمان
* صنعت نفت آبادان - شاهین بوشهر، ساعت 17:45، ورزشگاه تختی آبادان

[ ] [ ] [ 24hosts ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب